December 2013

Roger s koalou v Brisbane

29. december 2013 at 17:00 | Darela

Dokonalá fotografie ^^ Více se dozvíte v článku v anglickém jazyce Federer turns tourist at Koala Sanctuary nebo se podívejte na přiložené video :)

Vánoční překvapení u Federerovců

24. december 2013 at 22:16 | Darela

On vám to Roger řekne sám :) >> "Mirka a já bychom se s Vámi velmi rádi podělili o novinky, že se z Myly & Charlene stanou velké sestry v roce 2014! Šťastné a Veselé."

Ano, Roger s Mirkou čekají třetí miminko :) ... Jsem nesmírně šťastná, že se s námi o toto požehnání podělil, nádherný dárek k Vánocům. Jsem nesmírně dojatá, jako bych patřila do rodiny :D Bylo by krásné kdyby měly holky bratříčka, který bude jistě stejně nádherný jako ony dvě a jejich tatínek nebo Mirka!! Hlavně, ať je malé zdravé!!

RF Foundation oslavuje 10 let

23. december 2013 at 14:40 | Darela

Roger Federer: "Dnešní den je pro mě opravdu speciálním: Přesně před deseti lety jsme odstartovali Roger Federer Foundation. Mockrát všem děkuji za podporu! Máte-li zájem, vaše příspěvky jsou zde vítány."

Zapojit se může opravdu každá země :) Gratuluji k výročí a zde přináším i osobní video Rogera :)


Znovuzrození stránky

21. december 2013 at 15:24 | Darela

Už v roce 2012 jsem si pohrávala s myšlenkou založit web o tomto nejlepším tenistovi, který neustále přepisuje historii a ta se stala realitou. Web jsem založila zdarma přes Endoru, po nějaké době jsem chtěla přejít na .cz, ale dala jsem přednost dalšímu skvělému hráči, Rafovi Nadalovi - RafaNadal.cz ... Z Endory jsem odešla a vytvořila podstránku federer.rafanadal.cz, nakonec jsem se rozhodla vrátit na blog.cz, myslím, že uspět se dá i tady :) Tak proč to nezkusit...

Zítra už oficiálně začnu s přidáváním novinek a informací. Něco stihnu přidat i dnes, ale spíš věci kolem blogu :)